Masz pytanie?

Napisz do nas - biuro@alawro.net

Poniżej zamieszczamy listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Kliknij na wybrane pytanie, aby zobaczyć odpowiedź.

 

Czy dodawanie ogłoszeń na portalu ALAWRO jest płatne?
Nie, w tym momencie dodawanie ogłoszeń na portalu ALAWRO.net jest całkowicie bezpłatne. Jedyne, co musisz zrobić, aby dodać ogłoszenie to założyć konto na naszym portalu.
Czy na portalu ALAWRO istnieje maksymalny limit ilości dodawanych ogłoszeń?
Nie, na portalu ALAWRO możesz dodać tyle ogłoszeń, ile tylko chcesz.
Czy płacę za przyjazd Agenta?
Nie, zarówno za przyjazd agenta jak i zamieszczenie oferty w serwisie AlaWro nie ponosisz żadnych kosztów.
Jak zamówić Agenta?
Wystarczy zalogować się na AlaWro lub założyć konto i zamówić Agenta na wybraną godzinę. Po zamówieniu otrzymasz mail, na podany przez Ciebie adres, z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Następnie Agent skontaktuje się z Tobą i potwierdzi spotkanie lub ustali inną, dogodną dla Ciebie godzinę spotkania.
Jak wygląda wizyta Agenta?
Po umówieniu się Agent przybędzie, obejrzy nieruchomość, wykona zdjęcia i porozmawia z Tobą na temat oczekiwań względem przyszłego najemcy lub dotyczących zbycia nieruchomości. Potem zaprosi do zawarcia Umowy Pośrednictwa, w której będą określone warunki finansowe takiego pośrednictwa. Każda umowa jest omawiana indywidualnie. Po wizycie Agent opracuje ofertę i będzie dokładał starań by ją wynająć lub sprzedać.
Co to jest Umowa Pośrednictwa?
Umowa Pośrednictwa to porozumienie, na podstawie którego Agent pracuje. Są w niej zawarte warunki pośrednictwa oraz płatności należne, gdy owo pośrednictwo będzie skuteczne. Pośrednictwo uznaje się za wykonane, gdy AlaWro doprowadzi do zawarcia Umowy Najmu lub Zbycia nieruchomości opisanej w Umowie Pośrednictwa z Klientem wskazanym przez AlaWro. Klient oglądający nieruchomość z AlaWro potwierdza ten fakt na osobnej umowie, zatem nie ma możliwości, by AlaWro otrzymało wynagrodzenie mimo, że nie wskazało potencjalnego najemcy lub nabywcy. Umowa Pośrednictwa NIE jest umową na wyłączność, można od niej odstąpić w ciągu 10 dni od jej zawarcia i rozwiązać ją w każdym czasie bez podawania przyczyny. Wystarczy wtedy poinformować o tym Agenta prowadzącego Twoją ofertę mailowo lub telefonicznie.
Czy muszę podpisać Umowę Pośrednictwa?
Nie, nie ma takiej konieczności. Wtedy jednak Twoja oferta nie będzie aktywnie promowana. Najbardziej polecane i promowane oferty to nieruchomości Klientów, którzy zawarli Umowę Pośrednictwa.
Jak są promowane oferty w AlaWro?
Jeśli zawarta został Umowa Pośrednictwa oferta taka jest promowana szeroko tj.zarówno na AlaWro.net, jak i na najpopularniejszych serwisach nieruchomościowych takich jak: gratka.pl, oferty.pl, domy.pl, otodom.pl, domiporta.pl, nieruchomosci on-line.pl, gumtree.pl, tablica.pl Jeśli Umowa Pośrednictwa nie została zawarta promocja odbywa się na AlaWro.net, gumtree.pl oraz tablica.pl
Jak dodać ogłoszenie?
Aby dodać ogłoszenie należy zarejestrować się na AlaWro, następnie zalogować się i postępować wg komunikatów ze strony: 1. wypełnić wymagane pola, 2. dodać zdjęcia za pomocą \"wybierz pliki\" (opcjonalnie), 3. dodać opis (opcjonalnie), 4. zapisać Oferta doda się pomyślnie po wypełnieniu wymaganych pól. Następnie otworzy się strona z podglądem ogłoszenia. Będzie ono widoczne po zaakceptowaniu przez moderatora (do 24h). Po akceptacji ogłoszenia na podany podczas rejestracji mail zostanie wysłane potwierdzenie o dodaniu oferty.
Jak zarządzać ogłoszeniem?
brak treści
Jak długo moje ogłoszenie jest widoczne w serwisie?
Ogłoszenie jest
Czy muszę założyć konto by dodać ogłoszenie?
Tak, aby dodać ogłoszenie należy założyć konto. O tym jak założyć konto dowiesz się tutaj: Dzięki posiadaniu konta możesz dodawać kolejne ogłoszenia oraz edytować już wprowadzone.
Czy mogę zaproponować dodanie nowej miejscowości w AlaWro?
Tak, możesz zaproponować dodanie nowej miejscowości, jednak miejscowość ta powinna mieć status miasta i znajdować się w województwie Dolnośląskim. AlaWro jest serwisem o wąskiej, celowanej specjalizacji: nieruchomości z dolnego śląska.
Jak odpowiedzieć na ogłoszenie?
By odpowiedzieć na ogłoszenie wybierz \"wyślij wiadomość\", znajdujący się po prawej stronie oferty. Ogłoszeniodawca otrzyma wiadomość bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową. Pamiętaj, aby przy logowaniu podać właściwy adres mailowy podczas logowania do serwisu.
Czym są powiadamiacze?
Powiadamiacze to subskrypcja ogłoszeń o wybranych przez Ciebie wcześniej parametrach. Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia w danej kategorii na adres mail.
Jak utworzyć powiadomienia?
1. Wyszukaj oferty, jakich poszukujesz, 2. Na dole strony z wyszukanymi ofertami pojawi się pytanie czy znalazłeś interesującą Cię ofertę, jeśli nie - wpisz swój adres mail i wybierz częstotliwość otrzymywania powiadomień, 3. Kliknij \"dodaj mnie\". Gotowe.

Wszystkie pola są wymagane

Zamawiając powiadomienia akceptujesz Politykę Prywatności i Regulamin

Wszystkie pola są wymagane